Вгору

Гарантія та Сервіс

Гарантія

Компанія ДАЙКІН АІРКОН гарантує якісне виконання сервісних та ремонтних робіт.

Гарантія DAIKIN – 3роки!

Daikin Aircon надає гарантію на все продане та встановлене обладнання, а також виконані роботи: проектування, монтаж, введення в експлуатацію обладнання та інженерних систем. Протягом гарантійного терміну ми безкоштовно усуваємо несправності, спричинені заводським дефектом обладнання або інженерних систем.

Якщо протягом гарантійного періоду у виробі з'являється дефект через його недосконалу конструкцію, недостатню кваліфікацію виготовлення або неякісні матеріали, використані при установці, ми гарантуємо виконання безкоштовного ремонту дефектного виробу (або його частини або частин).

 

Сервісне обслуговування кондиціонерів включає в себе:

1.      Виїзд сервісної бригади

2.      Діагностика кондиціонера на всіх режимах роботи, а при необхідності усунення несправностей без

         заміни вузлів та агрегатів

3.      Чистка внутрішнього та зовнішнього блоків

4.      Чищення теплообмінників обох блоків

5.      Перевірка та чищення фільтрів

6.      Перевірка та чищення дренажної системи

7.      Діагностика витоків фреону

 Висока кваліфікація наших фахівців та багаторічний досвід у цій галузі гарантує високу якість сервісу кондиціонерів, безпеку та справне функціонування пристрою. 

Вартість сервісного обслуговування

 Разове сервісне обслуговування побутових спліт–систем. 

Вартість за 1 кондиціонер -  1800грн.

Кожен наступний кондиціонер – 1500грн.

 Разове сервісне обслуговування побутових мультиспліт–систем.

Вартість за 1 кондиціонер (зовнішній та два внутрішні блоки) -1950грн.

Кожен наступний блок – 450грн.

Кондиціонери Daikin – це складна техніка, яка потребує спеціалізованого догляду та регулярного сервісного обслуговування. Інакше нормальна робота кондиціонера порушиться, що призведе до неминучих поломок. Тим не менш, навіть докладний догляд за всіма правилами не може захистити кондиціонер від можливих поломок. У разі виявлення змін функціонування кондиціонера Daikin або виявлення поломок, необхідно звернутися до відповідних фахівців. Зокрема, наша компанія здійснює кваліфікований ремонт кондиціонерів Daikin та повне технічне обслуговування, що включає діагностику, дозаправку та чищення. Всі наші співробітники мають необхідні знання про будову, принцип роботи та усунення несправностей кліматичної техніки, а також навички роботи з інструментами, що застосовуються для ремонту.

Телефонуйте нам, наші фахівці з радістю допоможуть Вам  вибрати кліматичне обладнання та дадуть відповідь на всі питання!

 

Сертифікат відповідності, виданий органом сертифікації заявнику — Daikin Europe N.V., підтверджує, що продукція компанії Daikin: кондиціонери, системи кондиціонування, нагріву та охолодження повітря, внутрішні та зовнішні блоки, очищувачі повітря — ВІДПОВІДАЮТЬ ВИМОГАМ ТЕХНІЧНОГО РЕГЛАМЕНТУ про безпеку обладнання (ДСТУ IEC 60335-2-40:2003 (IEC 60335-2-40:1995, IDT).