Вгору

Вентиляція та Повітроочищення

Системи вентиляції та очищення повітря Daikin

Свіже чисте повітря життєво необхідне для нашого добробуту та якості життя, особливо в сучасних будинках, у яких циркуляція повітря набагато менша у порівнянні зі старими будинками. Daikin пропонує повний ряд систем очищення та вентиляції домашнього повітря для створення чистої, здорової та затишної атмосфери у вашому будинку.

НАВІЩО НАМ ПОТРІБНЕ СВІЖЕ ПОВІТРЯ?

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_need_ventilation%20and%20air%20purification_the%20benefits%20of%20air%20purification_tcm626-227460.jpg

Вимоги щодо ізоляції будівель в даний час зараз суворіші. Подвійне скло, відсутність протягів та товста ізоляція даху сприяють енергоефективності в наших будинках. Але це перешкоджає проникненню свіжого повітря у приміщення. Нестача свіжого повітря може спричинити: 

  • ризик прояву алергічних реакцій 
  • поява неприємних запахів
  • підвищення конденсації з утворенням плісняви

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ

Система очищення домашнього повітря Daikin виконує фільтрацію, очищення та зволоження повітря, видаляючи потенційно шкідливі речовини, серед яких алергени, бактерії, віруси та домішки, що знаходяться у повітрі, покращуючи цим комфорт у приміщенні.

ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЇ

Системи вентиляції Daikin допомагають підтримати затишок у вашому будинку, підводячи свіже зовнішнє повітря та підтримуючи комфортну температуру та рівень вологості.

Вентиляція - Ururu Sarara

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_solution_ururu%20sarara%20-%20logo_tcm626-228049.jpg

Daikin Ururu Sarara – унікальна спліт-система з тепловим насосом, яка може опалювати та охолоджувати, зволожувати та осушувати, провітрювати та очищати повітря у приміщенні – і все це одночасно. Весь модельний ряд енергетичного класу A відрізняється своєю енергоефективністю, зі значенням COP Опис: http://www.daikin.com.ua/images/ico_info.pngбільше 5.

КОМПЛЕКСНА СИСТЕМА СТВОРЕННЯ КОМФОРТУ У ПРИМІЩЕННІ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_solution_ururusarara_incontent_tcm626-228034.jpg

Ururu Sarara - це опалення та охолодження, затишне тепло взимку та прохолода влітку, ідеальна обстановка будинку у будь-яку пору року.

URURU SARARA:

  • Зволоження та осушення в одній системі
  • Подача свіжого, кондиціонованого повітря до приміщення
  • Найкраща якість повітря
  • Ефективність інверторної технології

ЗВОЛОЖЕННЯ НАВІТЬ У РЕЖИМІ ОПАЛЕННЯ

Зволоження японською звучить як ‘Ururu’. Для зволоження не потрібний резервуар для води.  Волога поглинається у зовнішньому блоці і надходить на внутрішній, після чого рівно розподіляється по всьому приміщенню. Функція зволоження допомагає попередити пересихання в горлі та висихання шкіри, а також дає відчути теплоту в тілі, навіть за низької температури, скорочуючи цим теплове навантаження та витрату енергії.

Опис: fyh_solution_ururusarara_humidification

Осушення без втрат тепла

Завдяки функції осушення або ‘Sarara’ по-японськи зменшується рівень вологості в приміщенні, не впливаючи на температуру і змішуючи прохолодне, сухе та тепле повітря. Немає задушливих приміщень!

Опис: fyh_solution_ururusarara_dehumidification

КРАЩА ЯКІСТЬ ПОВІТРЯ

Технологія Daikin flash streamer виводить вихлопні гази та неприємні запахи через зовнішній блок. Внутрішній блок очищає повітря від пилу, пилку, сигаретного диму та запахів їжі, а також знищує віруси та плісняв.

СВІЖЕ ПОВІТРЯ У ВАШОМУ БУДИНКУ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_solution_ururusarara_flashstreamer_tcm626-228035.jpg

Свіже кондиціоноване повітря підводиться в приміщення, не створюючи жодних холодних протягів і без втрат тепла, тому що температура повітря, що входить, регулюється до потрібного рівня.

ОПАЛЕННЯ І ОХОЛОДЖЕННЯ

Ururu Sarara не лише пропонує охолодження влітку, а й створює затишне тепло взимку .

Внутрішній настінний блок може бути використаний в одноблочній конфігурації з одним внутрішнім блоком, підключеним до одного зовнішнього.

ЯКІСТЬ ДИЗАЙНУ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

Ururu Sarara удостоєний премії ‘За гарний дизайн’, унікального критерію оцінки у цій галузі промисловості в Японії.

 

Очищувачі повітря

Очищувачі повітря Daikin розроблені за новітньою технологією для усунення потенційно шкідливих агентів, що знаходяться в повітрі. Вони покращують якість повітря у приміщенні та створюють здорове середовище в будинку, і роблять це тихо.

ПОВІТРЯОЧИСНИК ЗАХИЩУЄ ВАШЕ ЗДОРОВ'Я.

Очищувачі повітря Daikin відмінно усувають забруднення, алергени, бактерії і віруси в повітрі, допомагають створити здорове середовище будинку і захищають здоров'я та добробут користувачів будівлі ваших рідних, а також сприяють здоровому диханню страждаючих алергією.

Очищувач повітря Ururu

Гармонія зволоження та очищення повітря 

 

Наш добробут залежить від повітря, яким ми дихаємо, але в сучасних будинках чисте повітря в приміщенні часто вдень з вогнем не знайдеш. Компанія Daikin створила очищувач повітря з функцією зволоження Ururu, який помітно покращує якість повітря в приміщенні. 

ЧАСТИНКИ, ЩО ЗНАХОДЯТЬСЯ У ПОВІТРІ, СТАВЯТЬ ПІД ЗАГРОЗУ НАШЕ ЗДОРОВ'Я

У повітрі можуть з'являтися такі непомітні частинки, як алергени та мікроорганізми у вигляді плісняви ​​та бактерій.

ДУЖЕ СУХЕ ПОВІТРЯ ВИКЛИКАЄ ДИСКОМФОРТ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/ururu%20air%20purifier_incontent_tcm626-227909.jpg

Сухе тепле повітря в сучасних будинках, що добре опалюються, з гарною ізоляцією найчастіше має низький рівень вологості. Це сприяє дегідратації, яка може мати небажані побічні ефекти, такі як пересихання в горлі, дратівливий кашель або подразнення очей. 

КОМБІНАЦІЯ СИСТЕМ ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ ТА ЗВОЛОЖЕННЯ

Ururu - це високопродуктивна система очищення повітря, що видаляє шкідливі частинки та агенти, що містяться в повітрі, оснащена функцією зволоження для підтримки стабільності подачі здорового свіжого повітря. 

Опис: images.jpg

Очищувач повітря з технологією Streamer

ЧИСТЕ ПОВІТРЯ - ТОМУ ЩО DAIKIN ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС

Повітря, яким ми дихаємо, може містити непомітні речовини, шкідливі для нашого здоров'я. Тому очищувачі повітря Daikin - це вкладення грошей у ваше здоров'я.

ЗАБРУДНЕННЯ БУВАЄ І ВСЕРЕДИНІ ПРИМІЩЕННЯ!

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/streamer%20technology%20air%20purifier_pollution%20occurs%20indoors%20too_tcm626-227899.jpg

Сучасні будівлі добре ізольовані для створення комфорту, але найчастіше цим обмежується обмін зовнішнього та внутрішнього повітря. В результаті повітря, яким ми дихаємо в приміщенні, може бути бруднішим за зовнішній.

У ПОВІТРЯІ УТРИМУЄТЬСЯ БАГАТО РОЗДРАЖУЮЧИХ РЕЧОВИН

Окрім бактерій та вірусів, повітря будинку або офісу може бути забруднене такими подразниками, як пилок, пил, тютюновий дим та шерсть тварин, які можуть викликати дискомфорт і навіть алергічні реакції.

ВИСОКОВИРОБНИЧА ОЧИСТКА ПОВІТРЯ

Повітроочисник Daikin MC70L створений за технологією Streamer з її потужною фільтруючою системою видалення цих потенційно шкідливих агентів у будинку та нейтралізації запахів, допомагаючи захистити здоров'я та покращити комфорт дихання хворих на астму та алергічні захворювання.

Опис: daikin-mc70l-07.png