Вгору

Кондиціювання

НОВЕ КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_need_air%20conditioning_energy%20smart%202_tcm626-227023.jpg

Кондиціювання повітря – це не просто охолодження, а ідеальний баланс температури, свіжого повітря та вологості, це повний комфорт весь рік.  У зв'язку із зростанням цін на електроенергію та турботою про навколишнє середовище просто необхідно, щоб кондиціонер мав високі енергоефективні характеристики. Система теплового насоса та кондиціонера Daikin - це універсальне рішення, що забезпечує вищі експлуатаційні характеристики та енергоефективність, захист середовища, в якому ви живете.

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ СИСТЕМИ

Дуже важливо мати ефективну систему кондиціювання у зв'язку із постійним зростанням цін на електроенергію. Наші кондиціонери з функцією теплового насоса - енергоефективні та стильні, з практичними пультами керування, таймером щотижневого програмування та датчиками присутності. Вони дозволяють скоротити споживання електроенергії, якщо вдома нікого немає.

СТИЛЬНІ ТИХІ БЛОКИ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_need_air%20conditioning_stylish%20units_tcm626-227024.jpg

Компанія Daikin отримала кілька премій за дизайн внутрішніх блоків. Ми пропонуємо широкий діапазон настінних, підлогових та канальних стельових блоків для будь-якого інтер'єру. Ці блоки практично не чути під час роботи, що створює ідеальні умови в середовищі.

ВІДМІННО ПІДХОДЯТЬ ДЛЯ НОВИХ І ВІДРЕМОНТОВАНИХ БУДИНКІВ.

Універсальні кондиціонери з тепловим насосом Daikin ідеально підходять як для відремонтованого житла, так і для щойно побудованого. Незалежно від віку вашого будинку, ви можете довіритись кондиціонеру з тепловим насосом Daikin, який прослужить вам довгі роки без збоїв у будь-яку погоду.

Повний спектр рішень

Оптимізуйте ваші умови проживання:

Оптимізуйте енергоефективність та рівень комфорту у вашому новому будинку за допомогою універсальної системи кондиціонування з тепловим насосом Daikin.

Daikin Split и Multi Split

КОНДИЦІЮВАННЯ DAIKIN SPLIT И MULTI SPLIT

Високоефективні кондиціонери Daikin Split та Multi Split – це вищий стиль, експлуатаційні характеристики та універсальність плюс оптимізація енергоефективності для скорочення викидів CO2 та витрат на електроенергію.

КОНДИЦІЮВАННЯ DAIKIN SPLIT

  • Ідеально підходять для одного приміщення
  • Кондиціонер Split може підключатися до одного зовнішнього блоку, утворюючи ‘пару’

КОНДИЦІЮВАННЯ MULTI SPLIT

  • Ідеально підходять для кількох приміщень, індивідуальне керування кожним внутрішнім блоком
  • До одного зовнішнього блоку можна підключати до дев'яти внутрішніх
  • Комбінуйте різні блоки різних розмірів в одному приміщенні для створення чудової системи у вашому будинку

Опис: fyh_solution_split multisplit

Гнучка установка

Кондиціонери Daikin Split и Multi Split можуть встановлюватись як у нових, так і відремонтованих будинках. Компактні зовнішні блоки не вимагають багато місця. Оскільки система модульна, пізніше можна буде додати додаткові блоки. Можна навіть повторно використовувати мідний трубопровід при заміні старого холодоагенту R-22.

ВНУТРІШНІ БЛОКИ, УДОСТОЄНІ ПРЕМІЇ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/fyh_solution_split%20multisplit_award%20winning_tcm626-226843.jpg

Внутрішні блоки Daikin мають дизайн, удостоєний нагороди, який чудово підходить у будинках із сучасним інтер'єром. Широкий діапазон настінних, підлогових та канальних стельових блоків для будь-яких приміщень.