Вгору

Комерційний сектор

Комерційні системи кондиціювання Daikin

Комерційні системи кондиціонування Daikin допоможуть створити затишне середовище протягом усього року, використовуючи повітря як відновлюване джерело енергії для оптимізації енергоефективності, скорочуючи витрати на паливо та викиди СО2.

ЦІЛОРІЧНИЙ КОМФОРТ І СКОРОЧЕНЕ СПОЖИВАННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/seasonal%20efficiency_logo_50x53_tcm626-226350.jpg: Комерційні системи кондиціонування повітря Daikin забезпечують цілорічний комфорт у ресторанах, торгових центрах, офісах, готелях та спортивних центрах. Незалежно від температури на вулиці, система з інверторним керуванням Daikin підтримує стабільність температури. Це допомагає скоротити споживання енергії на 30% (порівняно з неінверторними системами). Наші блоки сезонної ефективності Опис: http://www.daikin.com.ua/images/ico_info.pngовідрізняються своєю енергоефективністю та вже відповідають стандартам 2014 Опис: http://www.daikin.com.ua/images/ico_info.png. Кондиционеры Daikin создают приятную атмосферу в любых помещениях, больших и маленьких.

ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ КІЛЬКОХ ДІЛЯНОК

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/commercial%20-%20airconditioning%20-%20incontent%20-%20205x137_tcm626-226351.jpg

Daikin представляє систему повного контролю мікроклімату. Менеджери будівлі можуть легко керувати окремими ділянками та стежити за споживанням енергії відразу в кількох будівлях за допомогою спеціальних інструментів.

ІНТЕГРОВАНІ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

Комерційні кондиціонери Daikin можуть комбінуватися із системами опалення та вентиляції, повітряними завісами, блоками технологічного охолодження та системою ГВП для оптимальної енергоефективності.

Повний спектр рішень

Daikin пропонує найповніший асортимент виробів на ринку, що задовольняють потреби вашої будівлі. Ваш консультант і дизайнер підберуть ідеальне рішення для кондиціювання повітря в комерційних приміщеннях відповідно до ваших потреб.

Sky Air

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/commercial_solution_sky-air_tcm626-227197.jpgSky Air - це модельний ряд Daikin для невеликих комерційних установ, який був заново розроблений для оптимізації сезонної енергоефективності. Daikin Sky Air - це ідеальне рішення для будь-яких комерційних приміщень, це повний комфорт систем опалення та охолодження, вентиляції та повітряних завіс під вашим контролем.

ОПТИМІЗОВАНИЙ ДЛЯ СЕЗОННОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/commercial_solution_sky%20air_seasonal%20efficiency_75x75_tcm626-227730.jpgDaikin, як завжди, лідирує на ринку по оптимізації всього модельного ряду Daikin Sky Air для сезону система вже відповідає останнім стандартам еко-дизайну, які набудуть чинності у 2013 році, та вже навіть відповідає стандартам, запланованим на 2015 рік. В результаті, нові моделі сезонної ефективності Sky Air на 40% 

СТИЛЬНІ ВНУТРІШНІ БЛОКИ

Опис: http://www.daikin.com.ua/binaries/commercial_solution_sky%20air_stylish%20indoors_tcm626-227196.jpg

Наші стильні, тихі блоки ідеально впишуться в будь-який інтер'єр нової або відремонтованої будівлі. Вони розроблені для приміщень різних форм, у тому числі довгих і нерівних, і можуть бути приховані у стіні або встановлені на стіні, підлозі або під стелею.

ЩО ВХОДИТЬ У СКЛАД СИСТЕМИ DAIKIN SKY AIR?

Опис: icon_perfect heating and cooling comfort_21x21

Ефективні теплові насоси

Системи Daikin Sky Air гарантують повний комфорт протягом усього року:

Наразі всі системи оптимізовані для сезонної енергоефективностіСпліт-система теплового насоса з одним зовнішнім блоком, підключеним до кількох внутрішніх

Опис: icon_intelligent control_21x21

Зручний у використанні блок управління

 Опис: commercial_solution_sky air_user friendly control

Повний контроль системи Daikin Sky Air забезпечує максимальну ефективність:

Точний контроль системи - від індивідуального до централізованого керування невеликими будівлями

  • Опції керування сенсорним екраном та пульти керування, захищені кодом
  • Дистанційне керування та контроль всієї будівлі можуть здійснюватися через Інтернет

Опис: icon_fresh air ventilation_21x21

Вентиляція

 Додаткова вентиляційна система Daikin забезпечує подачу свіжого повітря та створює здорове високоякісне середовище у приміщенні:

 Між зовнішнім повітрям та повітрям у приміщенні регенерується теплота

  • Для більшої енергоефективності доступна функція природного охолодження
  • Оптимальний контроль вологості

Опис: icon_biddle air curtain_21x21

Повітряні завіси на вході

 Опис: commercial_solution_sky air_air curtains

Daikin Sky Air може бути використана із системою повітряних завіс для забезпечення опалення на вході до будівлі:

  • Високоефективна система для поділу мікроклімату у дверних пройомах
  • Ідеально підходить для будівель з відкритими дверима, наприклад, магазинів
  • Цілорічний комфорт, навіть у найзавантаженіші дні