Вгору

Акції

Чорна п'ятниця у DAIKIN AirCon

Розпродаж, Знижки, Акція на Black Friday (Блекфрайдей) 2022 у Києві

Поспішайте!

ТІЛЬКИ з 27.11.2022 по 29.11.2022

ЗНИЖКА 10% на ВСІ кондиціонери DAIKIN AirCon!

 

 


 

УВАГА НОВИНКА!

Нова EMURA DAIKIN

Нова EMURA DAIKIN

Передові технології, укладені в гладкий силует нового блоку Daikin Emura, редставляють нове покоління кондиціонерів для вашого будинку.  Вам гарантовано чудовий стиль і найвищий комфорт.

Роки інновацій та досліджень у галузі створення ретельно продуманих рішень для сучасних інтер'єрів призвели до появи першого розробленого в Європі кондиціонера, що враховує особливості унікальної естетики європейської архітектури. Поєднання елегантного дизайну з новітніми технологіями поєднало форму та функціональність у серії Daikin Emura, зробивши її взірцем для сучасних систем клімат-контролю.

Перші системи Daikin Emura з'явилися в 2010 році, знову визначивши поняття «клімат-контроль» в європейському дизайні інтер'єрів. Навесні 2014 року компанія Daikin запропонує нове покоління цих систем із вдосконаленим зовнішнім виглядом, найкращими аеродинамічними параметрами та експлуатаційними характеристиками. Це зробить систему  Emura особливо привабливою для дизайнерів інтер'єрів, архітекторів та власників будівель.

Нова EMURA DAIKIN

Стильний силует із вигнутими контурами Daikin Emura та високоякісні матеріали, з яких виготовлений блок, ідеально доповнить сучасний інтер'єр квартири чи офісу. Дуже тиха робота  з рівнем шуму до 19 дБ (А) не порушує тишу в приміщенні, а показники ефективності до A+++ говорять про те, що розкіш та ефективність – зовсім не взаємовиключні поняття.

Системи Daikin Emura доступні в сріблястому або чисто-білому матовому виконанні, і доповнять будь-яке приміщення своїм сучасним дизайном. Під витонченим корпусом ховається інтелектуальна система останнього покоління з інноваційними функціями, які дозволяють помітно зменшити споживання енергії порівняно з традиційними системами кондиціювання повітря.

Двозонний датчик стежить за переміщеннями людей у ​​кімнаті, і якщо в приміщенні нікого немає протягом 20 хвилин, встановлене значення температури змінюється стандартно комфортне, що дозволяє значно економити енергію. Як тільки хтось входить до приміщення, система негайно повертається до початкового режиму роботи. Двозонний датчик руху також спрямовує потік повітря у бік від людей, дозволяючи уникнути протягів.

Для створення в кімнаті комфортного розподілу температур Daikin Emura оснащена тривимірною системою напряму потоків повітря (3D air flow) з керованими вертикальними та горизонтальними заслінками, які рівномірно розподіляють оброблене повітря по приміщенню. Якщо кондиціонер працює в режимі охолодження, заслінки приймуть горизонтальне положення, щоб холодне повітря не дуло прямо на людей у ​​приміщенні. У режимі опалення заслінки повертаються вниз по вертикалі для подачі теплого повітря у бік підлоги.

Daikin Emura також запобігає надмірному охолодженню або опаленню в нічний час, автоматично підтримуючи температуру на 0,5°C вище в режимі охолодження та на 2°C нижче в режимі опалення.

Пульт дистанційного керування простий у використанні та надає вам повний контроль над температурою у будь-якій точці приміщення. Ви можете зручно розташуватись у кріслі, скориставшись пультом керування з великим дисплеєм та зручними кнопками, включити інтелектуальні функції Daikin Emura, які подбають про все інше.

Для більшої зручності новими системами Daikin Emura можна керувати віддалено за допомогою програми, доступної для платформ Apple та Android. Для цього внутрішній блок може комплектуватись додатковою платою для підключення до мережі Internet.

Повітряний фотокаталітичний фільтр Daikin Emura вловлює мікроскопічні частинки пилу, абсорбує шкідливі органічні елементи, такі як бактерії та віруси, та навіть усуває неприємні запахи.

Нове покоління Daikin Emura вкотре доводить, що продуманий дизайн може бути не тільки привабливим зовні, але й здатний забезпечувати чудову енергоефективність під час клімат-контролю. Emura створить чудову естетичну атмосферу в приміщенні, такий внутрішній блок – ідеальне рішення для архітекторів, дизайнерів інтер'єру та власників будівель.