Вгору

Про компанію

Daikin

Компанія Daikin була заснована у 1924 році в Японії. Приділяючи велику увагу якості продукції, ґрунтуючись на передових технологіях, компанія незабаром зайняла лідируючу позицію на ринку кліматичної та холодильної техніки. Daikin стала першою компанією-виробником кондиціонерів комерційного характеру у Японії.

 

 

Продукція Daikin включає чилери повітряного та водяного охолодження, блокові кондиціонери повітря, спліт-системи та багатоблочні спліт-системи, системи типу Sky Air, а також VRV з можливістю охолодження, обігріву та рекуперації тепла. Оптимальна енергетична ефективність, екологічність та економічність завжди були пріоритетом Daikin при розробці нових продуктів та систем. Мережеві рішення корпорації DAIKIN покликані забезпечити будь-яке бажання користувача щодо зручності розміщення, простоти управління, економії електроенергії, оптимальності конфігурації та сумісності кліматичного обладнання.

 

 

Лідерство Daikin на світовому ринку пояснюється оперативною реакцією компанії на потреби споживача, що постійно змінюються, на законодавчі вимоги. Технологія Daikin завжди відповідає вимогам сьогодення.

  

Чому варто вибрати саме кондиціонери DAIKIN?

Причина практична. се частіше доводиться використовувати кондиціонери у побуті та на роботі. А кондиціонери DAIKIN найкраще справляються зі своїми функціями охолодження, обігріву, очищення і навіть зволоження повітря, при цьому залишаючись найкомфортнішими та найтишнішими кондиціонерами у світі. Ресурс побутових кондиціонерів DAIKIN 12 років безперервної роботи, а комерційних – 35!

Причина є актуальною. Абсолютно всі кондиціонери DAIKIN використовують озонобезпечний холодоагент фреон R-410. Саме цей фреон дозволено з 2010 року для побутових кондиціонерів, оскільки він не руйнує озонового шару нашої планети. Слід зазначити, що в кондиціонерах DAIKIN встановлюють і постійно модернізують компресори, які використовують фреон R-410 вже протягом 14 років і накопичений чималий досвід.

Причина є прагматичною. Інвестиції в якісні кондиціонери - це не тільки внесок у власне здоров'я та комфорт, але й трохи переплативши за надійний та досконаліший кондиціонер DAIKIN починаємо економити на енерговитратах, іноді більш ніж утричі, в порівнянні з іншими марками, а отже, вкладення в марку DAIKIN приносять дохід, постійно продовжуючи бути найкомфортнішими кондиціонерами.

Причина естетична. Вже не секрет, що багато виробників кліматичної техніки орієнтуються на лідера в цьому напрямку, але не завжди виходить повторити те чи інше технічне рішення. Тому, якщо є бажання мати оригінал або еталон кондиціювання в будинку або в офісі - не замислюйтесь, купуйте DAIKIN!